Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Unlar ve Unlu Mamüller

Unlar ve Unlu Mamüller
Marka: Bağışlar UnModel: Binbirdane
Bağışlar Binbirdane Tam Tahıllı  Un 2kgİçerisinde bulunan çeşitli tohumlar sayesinde eşsiz bir tat yakalarsınız.Ekşi mayalı ekmek yapımında kullanılır.Ekşi mayalı ekmeklerde eşsiz bir tat verir...
₺24,90
Marka: Bağışlar UnModel: Karakılçık-Unu
Bağışlar Karakılçık Unu 1kgAnadolu mirası Karakılçık buğdayından üretilmiş un.Kendine özgü yapısı ile ekmeklerinizde nostaljiyi yaşatır...
₺17,90
Marka: Bağışlar UnModel: Pastalık-Un
Bağışlar Pastalık Un 2kgHer türlü ekmek, pasta, börek yapımında kullanılabilecek güçlü bir beyaz undur.Ekşi mayalı ekmek yapımında güzel sonuçlar vermektedir...
₺18,90
Marka: Bağışlar UnModel: Sarı-Buğday-Unu
Bağışlar Sarı Buğday Unu 2kgEn kaliteli durum buğdaylarından ortaya çıkan Sarı Buğday Unu.Ekmeklerinize doğal sarı rengi verir.Katkı maddesi içermez...
₺18,90
Bağışlar Tam Buğday Unu 2kg
Stoğa Girmesi Bekleniyor
Marka: Bağışlar UnModel: Tam-Buğday-Unu
Bağışlar Tam Buğday Unu 2kgHer türlü ekmek yapımında kullanılır. Güçlü yapıya sahiptir.Özellikler ekşi mayalı ekmeklerde iyi kabarma ve açma sağlar...
₺19,50
Marka: BemtatModel: Buğday-Unu
BEMTAT ORGANİK BUĞDAY UNUHer türlü hamur işleriniz için ideal özel amaçlı organik buğday unu.Ekmek yapımı için yeterli derecede güçlü, kek ve poğaça yapımı için idealdir.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi iç..
₺11,25
Marka: BemtatModel: Ekmeklik-Un
BEMTAT ORGANİK EKMEKLİK UNOrganik ürün olması sebebi ile kendine has kokusu ve tadı vardır.Ekmek yapımında kullanmak için ideal bir undur. Yüksek protein değerine sahip olmasından dolayı çok iyi kabarır.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı bü..
₺11,95
Marka: BemtatModel: Kavılca-Unu
BEMTAT ORGANİK KAVILCA BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Kavulca, Kabluca, Kavılca unu olarak farklı yöresel isimlerle adlandırılan bu un, buğdayın (A.speltoides) doğal süreçte melezlenmesiyle oluşmuştur. Bu yüzden KAVILCA buğdayı düşük seviyede ilkel yapıda glütene ..
₺28,50
Marka: BemtatModel: Kendinden-Kabaran-Un
BEMTAT ORGANİK KENDİNDEN KABARAN UN Bemtat Organik Kendinden Kabaran Un kek, waffle & pankek, kurabiye ve mayasız hızlı ekmek yapımı için özel olarak üretilmiştir. Kabartma tozu eklenerek paketlendiğinden size zaman kazandırır.Gluten içerir.Ununuzu daha uzun süre kullanmak istiyor..
₺11,95
Marka: BemtatModel: Pizzalık-Un
ORGANİK PİZZALIK UNHer türlü pizza yapımında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Yüksek protein değerine sahiptir.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi için toprağa asla hormon ve gübre takviyesi yapılm..
₺11,95
Marka: BemtatModel: Siyez-Unu
BEMTAT ORGANİK SİYEZ TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Siyez (Triticum Monococcum), 14 kromozom sayısıyla genetik olarak en basit buğday çeşididir. Yaklaşık 12.000 yıl önce yetiştirilmeye başlanmış, orijini Türkiye’nin dağlık bölgeleri olan bu nadide tahıl, günüm..
₺28,50
Marka: BemtatModel: Tam-Buğday
BEMTAT ORGANİK TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Buğday; kepek, endosperm ve rüşeym olmak üzere üç tabakadan oluşur. Tam buğday unu ise bu üç tabakanın ayrıştırılmadan öğütülmesiyle elde edilir. Yani tam buğday unu "buğday taneciğini tamamen içeren" undur.Buğdayı..
₺12,25
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.