Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Şampuanlar

Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Özellikleri ve FaydalarıÖzel doğal formülü ile saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.İçerdiği zeytin, defne yaprağı ekstraktları ve provitamin B-5 ile saçlarınıza canlı, güçlü, parlak, dolgun ve ipeksi görünüm kazandırır.Neden Agarta Doğal Şampuan?SLS, SLES vb..
₺19,90
Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Reishi’den Gelen Sağlıklı Saçlar…Özellikleri ve FaydalarıRed Reishi şampuanı sizler için hazırlanmış özel formülü ile saçınızı hassas şekilde temizler.İlk kullanımdan itibaren saçınıza ipeksi bir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık kazandırır.Düzenli kullanılması halinde; Red Reishi şampuanı üstün öze..
₺19,90
Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Işıltılı Renkler…Özellikleri ve FaydalarıÖzel formülü ile saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.Bileşimindeki at kuyruğu ekstresi, at kestanesi ekstresi ve provitamin B-5 ile saçınızı parlak, canlı, güçlü ve dolgun görünüm kazandırırken, saç boyanızı koruyarak..
₺19,90
Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Saç Dökülmesine Karşı Çözüm ŞampuanıÖzellikleri ve FaydalarıÖzel doğal formülü ile saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.Bol, dolgun ve kremsi köpüğü saçlarınızı yıpratmadan nazikçe temizler.Doğal  ekstraktlar, vitamin kompleksleri, Omega 6 ve 9 saçlarını..
₺19,90
Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Olur…Özellikleri ve FaydalarıÖzel doğal formülü ile saçlarınızı dökülmeye karşı korur.Formülündeki doğal sarımsak özü, çinko, kalsiyum ve beta karoten yönünden zengindir.Bu özler sayesinde saçı temizlerken aynı zamanda besler, güçlendirir ve korur.Her saç tipi ve sı..
₺19,90
Marka: Agarta Model: Doğal Şampuan
Doğal Yağlı Saç Bakım ŞampuanıÖzellikleri ve FaydalarıSaç ve saç derisindeki aşırı yağlanmayı önler.Saç derisinin daha rahat nefes almasını sağlar.İçeriğindeki pantenol, defne yaprağı ve zeytin yaprağı ekstraktları sayesinde saç derisini nemlendirir ve kurumayı önler.Saç derisinin toleransının artma..
₺19,90
Marka: Faber Naturex Model: Saç Şampuanı
FaberNature® RefreshHairBal & Süt KokuluBitkisel İçerikli Saç ŞampuanıBitkisel içeriği ile saçlarınızı besler.• Saçınızın nem dengesini yeniden kazandırmaya yardımcı olur.• Yıkama sonrası saçlarınıza hoş bir koku bırakır.• Saçlarınıza canlılık ve hacim verir.Kullanma talimatı: Nemli saça ma..
₺21,90
Marka: Faber Naturex Model: Saç Şampuanı
FaberNature® RefreshHair Kapalı / Güneş Görmeyen Saçlar içinBitkisel İçerikli Saç ŞampuanıÖzel formülü sayesinde hava almayan, güneş görmeyen saçların temizlik ve bakımında kullanılır.o Saçlarınızı yıpratmadan ve koparmadan tarama yapmanızı sağlaro İlk kullanımdan itibaren gözle görülür bir far..
₺32,90
Marka: Feradisin Model: Saç Şampuanı
● Ecocert sertifikalı doğal aktifler içeren, bitki özleri ile desteklenen hassas formülü ile bebeğiniz için doğru tercihtir.● pH seviyesi bebek cildi ile uyumlu, kolay durulanabilen Feradisin Bebe Şampuanı bebeğinizin tüm banyolarında saç ve vücut temizliğini sağlayan en iyi yardımcınız olacak.● Saç..
₺21,90
Marka: Feradisin Model: Saç Şampuanı
● Kapalı ve güneş görmeyen saçlar, havayla temas halinde olup güneş gören saçlara göre daha yoğun bir bakıma ihtiyaç duyar.● Bu ihtiyaç göz önüne alınarak geliştirilen, 7 farklı bitki özü ile desteklenen formül saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur.● Saç, saç derisi ve genel sağlığımıza zararlı et..
₺23,90
Marka: Feradisin Model: Saç Şampuanı
● Kepek önleyici aktif içeren, bitki özleri ile desteklenen doğal formülü ile düzenli kullanımda saçlardaki kepeği gidermeye ve yeni kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.● Saç ve saç derisindeki fazla yağı giderir.● 5 farklı bitki özü ile saçlarınızı besler ve güçlendirir.● Saç, saç derisi ve gene..
₺21,90
Marka: Feradisin Model: Saç Şampuanı
● Ecocert sertifikalı doğal aktifler içeren, 5 farklı bitki özü ile desteklenen formülü sayesinde saçlarınızı besler ve güçlendirir.● Doğal nemlendiriciler saçınızın nem taşıma kapasitesini arttırır. Yıkama sonrası kolay taranmasına yardımcı olur.● Saç, saç derisi ve genel sağlığımıza zararlı etkile..
₺18,90
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.