Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Yüzey Temizliği

Marka: Faber Naturex Model: Derz Temizleyici
Faber Naturex® Multi Cleaner DerzBitkisel İçerikli Derz ve Kireç TemizleyiciBitkisel asitler ve sirke esaslı özel formülü sayesinde derzlerde ve metal yüzeylerde zamanla oluşan kireç ve pas lekelerini matlaştırmadan etkili bir şekilde temizler.• Limon kabuğundan elde edilmiş formülü ile kötü kokular..
₺16,90
Marka: Faber Naturex Model: Cam Yüzey Temizleyici
Faber Naturex® Multi Cleaner GlassBitkisel İçerikli Cam Yüzey TemizleyiciBitkisel içerikli formülü ile tüm parlak ve cam yüzeylerde mükemmel temizlik, parlaklık sağlar.• Özel sıvı formülü ile yüzeyleri çizmez, iz ve leke bırakmaz, matlaştırmaz, hemen kurur.• İçerdiği propan-ol sayesinde cam yüzeyler..
₺12,90
Marka: Faber Naturex Model: Banyo & WC Temizleyici
Faber Naturex ® Multi Cleaner PowerBitkisel İçerikli Banyo & WC TemizleyiciBitkisel içerikli formülü sayesinde banyoda oluşan kireç, pas ve sabun kalıntılarını kolayca çözer.• Metal aksamları parlatır.• Duşa kabin, küvet, lavabo,batarya, fayans, mermer vb. tüm ıslak yüzeylerin temizliğinde etkil..
₺17,90
Marka: Faber Naturex Model: Ahşap Yüzey Temizleyici
Faber Naturex® Multi Cleaner WoodBitkisel Esaslı Ahşap Yüzey TemizleyiciÖzel formülü ile ahşabı temizleyerek korur, bakımını sağlar.• Mutfak dolapları parkeler ve diğer ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır.• Her türlü leke ve kiri ahşaba zarar vermeden temizler, parlaklığını korur, matlaştırmaz,• Öze..
₺14,90
Marka: Faber Naturex Model: Yağ ve Kir Temizleyici
Faber Naturex® Oven SoftBitkisel İçerikli Yağ ve Kir Temizleyici• Mutfaklarda yağ ve isin karışmasıyla ekipmanların dış yüzeyinde birikmiş normal deterjanlarla ovalanarak fırçalansa bile temizlenemeyen yoğun kirler için geliştirilmiş, yağ ve kir temizleyicisidir.• İçerdiği doğal koruyucular sayesind..
₺18,90
Marka: Faber Naturex Model: Genel Amaçlı Temizleyici
Faber Naturex® PowersOneHer Şey için Çok Amaçlı TemizleyiciTüm yüzeylerde kullanabileceğiniz, geliştirilmiş özel formülü sayesinde kir ve leke temizlemede işinizi kolaylaştırır. KULLANIM ALANLARIÇamaşırlarda Lekeler: Baharat, çay, kahve, çikolata, domates, et suyu, madeni yağ, masaj yağlar..
₺24,90
Marka: Faber Naturex Model: Genel Yüzey Temizleyici
Faber Naturex® Liquid Clean PortakallıBitkisel İçerikli Genel Yüzey Temizleyici - KonsantreGünlük temizliklerde; zemin, duvar, kalebodur, koridor, laminat parke gibi her türlü ıslak zemine yerleşmiş kir ve lekeleri kolayca temizler, parlatır, hijyen sağlar.• Portakal, narenciye kabuğu yağlarından el..
₺25,90
Marka: Feradisin Model: Çok Amaçlı Temizleyici
● SLS, SLES, fosfat, ağartıcı ve renklendirici içermez.● Koltuk, döşeme, halı, perde, gömlek ve diğer çamaşırlar, masa, sandalye, pencere kenarları, mutfak yüzeyleri gibi silinebilen ve yıkanabilen tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.● Uygulanan yüzeydeki kiri ve lekeyi temizler, hoş bir koku bıra..
₺15,90
Marka: Feradisin Model: Genel Yüzey Temizleyici
● Etil alkol, fosfat, parfüm ve renklendirici içermez.● Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde, bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks içeren doğal formülü ile etkin temizlik sağlar.● Doğal gül kokusu ile ortamda hoş bir koku bırakır...
₺22,90
Marka: Naturalive Model: Krem Temizleyici
Kullanım TalimatıIslak süngerin üzerine ya da temizlenecek yüzeye döküldükten sonra ovalanır.Bol su ile durulanır.ÖzellikleriDoğal kil,limon ve boraks içerikli krem temizleyici özel olarak hazırlanmış formülüyle lavabo,fayans,banyo ve mutfak eşyalarınızda kullanabilirsiniz.Suda kolayca parçalanır,in..
₺14,00
Marka: Naturalive Model: Genel Yüzey Temizleyici
BORAKSLI GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİBoraks + Bitkisel TemizleyiciDoğal hammaddeler içerir.Fosfat,parfüm,sentetik temizleyici İÇERMEZ.    Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğine uygundur. Fayanslar, duvarlar, mermer, karo ve yer döş..
₺14,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.