Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Doğal Temizlik

Marka: The Elite Home Model: TEH-Çamaşır-1L
The Elite Home ailesinde yer alan tüm ürünler, bitkisel bazlı olarak formüle edilmiştir.Sert kimyasallar,SLES,SLS,Triclosan,formaldehit,paraben,fosfat,MEA,DEA,TEA,sodyum hidroksit,sodyum hipoklorit,petrokimyasallar,boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermezl..
₺45,40
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Baby-Çamaşır-Deterjanı-1000mL
Organik Lavanta YağlıU Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı, çamaşırlarınızdaki kir ve lekeleri soldurmadan kolayca temizler. Bebek ve hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanıma uygundur. Kolayca durulanır ve kalıntı bırakmaz.Düşük ısıda bile etkili performans gösterir.GDO, Paraben, Klo..
₺48,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Baby-Emzik-Biberon-Temizleyici-500mL
U Green Clean Baby Bitkisel Emzik Biberon Temizleyici, bebek malzemelerinin temizliğinde güvenle kullanılır. Yağlardan, kirlerden arındırır, kolayca durulanır.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar kesinlikle içermez.Doğaya..
₺19,50
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Baby-Leke-Çıkarıcı-1000mL
U Green Clean Baby Bitkisel Leke Çıkarıcı, bebek ve hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanıma uygundur. Leke ve kirlerin temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. İçerdiği etkin temizleme maddeleri sayesinde gıda, bebek maması, vs. gibi zor lekelerin kolayca temizlenmesini sağlar. Kalınt..
₺28,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Baby-Yumuşatıcı-1000mL
U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcısı, çamaşırlarınızın yumuşacık olmasını sağlar. Bebek ve hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanıma uygundur. Kolayca durulanır. Çamaşırlarınızın renklerini korur, kırışıklığı azaltır, ütü işlemini kolaylaştırır.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sente..
₺23,50
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Banyo-Temizleyici-500mL
U Green Clean Bitkisel Banyo Temizleyici, banyoların, kirli ve kireçli yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Kalıntı bırakmadan temizler ve organik portakal kokusu sayesinde sinmiş kötü kokuları yok eder.GDO, Paraben, Klor, SLES, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasall..
₺19,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Bulaşık-Deterjanı-730mL
U Green Clean Bitkisel Bulaşık Deterjanı, bulaşıklarınızın ve aynı zamanda bebek malzemelerinin de temizliğinde güvenle kullanılır. Yağlardan, kirlerden arındırır ve kolayca durulanır.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar kesin..
₺23,50
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Bulaşık-Deterjanı-Jel-1000mL
U Green Clean Bitkisel Bulaşık Makinesi Jeli, bitki özlü hammaddeler içeren yüksek performanslı, kolay çözünebilen formülü sayesinde porselen takımlarınız, bardaklarınız, tava ve tencerelerinizdeki inatçı yağ ve kirleri çizmeden çıkartır. Kolayca durulanır. Uygun pH’ı ile çevre ve cilt dostudur.GDO,..
₺47,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Bulaşık-Makine-Parlatıcı-500mL
U Green Clean Bitkisel Parlatıcı, bulaşıklarınızda temiz ve lekesiz durulama yapar, kireç lekelerini önleyerek tabaklarınızın desenlerini korur. Sert sularda bile etkilidir.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar kesinlikle ..
₺23,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Bulaşık-Tablet-30adet
5'i Bir Arada30 Adet / 480 grU Green Clean Bitkisel Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanı, geliştirilmiş fosfatsız, GDO ve Klor içermeyen bitkisel formülü sayesinde kurumuş yemek artıklarını parçalar, mükemmel bir temizlik sağlar. Parlatıcı etkisi sayesinde temiz ve lekesiz çalkalama sağlar. Tuz etkisi ..
₺53,50
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Çamaşır-Deterjanı-1000mL
Organik Lavanta YağlıU Green Clean Bitkisel Çamaşır Deterjanı, çamaşırlarınızdaki kir ve lekeleri soldurmadan kolayca temizler. Bebek ve hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanıma uygundur. Kolayca durulanır.Düşük ısıda bile etkili performans gösterir.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Pa..
₺45,90
Marka: U Green Clean Model: U-Green-Clean-Çamaşır-Suyu-1000mL
Elde ve Makinede Elde ve Makinede1000 mlU Green Clean Bitkisel Çamaşır Suyu, bitki bazlı formülü sayesinde etkin bir şekilde temizler ve korur. Bitkisel çamaşır suyu ile klozet, derz, banyo, mutfak yüzeyler gibi silinebilir tüm yüzeyler ve çamaşırlarda etkili temizlik sağlar. Lekeleri çıkarmada..
₺22,90
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.