Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Unlar ve Unlu Mamüller

Marka: Bemtat Model: Bemtat Organik Un 1 KG
ORGANİK BUĞDAY UNUHer türlü hamur işleriniz için ideal özel amaçlı organik buğday unu.Ekmek yapımı için yeterli derecede güçlü, kek ve poğaça yapımı için idealdir.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi için topr..
₺8,45
Marka: Bemtat Model: Bemtat Organik Kavılca Tam Buğday Unu 1kg
ORGANİK KAVILCA BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Kavulca, kabluca, kavılca unu olarak farklı yöresel isimlerle adlandırılan besin buğdayının (A.speltoides) doğal süreçte melezlenmesiyle oluşmuştur. Bu yüzden KAVILCA buğdayı düşük gluten seviyesine sahiptir. Bu buğda..
₺21,95
Marka: Bemtat Model: Bemtat Organik Siyez Tam Buğday Unu 1kg
ORGANİK SİYEZ TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Siyez (triticum monococcum), 2n=14 kromozom sayısıyla genetik olarak en basit buğday çeşidir. Yaklaşık 10.000 yıl önce yetiştirilmeye başlanmış, orijini Türkiye’nin dağlık bölgeleri olan bu nadide tahıl, günümüz buğ..
₺21,95
Marka: Bemtat Model: Bemtat Organik Tam Buğday Unu 1kg
ORGANİK TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Buğday, kepek, endosperm ve rüşeym olmak üzere üç tabakadan oluşur. Tam buğday, bu üç tabakanın ayrıştırılmadan öğütülmesiyle oluşur. Yani tam buğday unu "buğday taneciğini tamamen içeren" undur.Buğdayın %15'lik bir bölüm..
₺8,45
Marka: Bemtat Model: Bemtat Organik Tam Çavdar Unu 1kg
ORGANİK TAM ÇAVDAR UNU Organik çavdar unu, organik çavdar tanelerinin tamamının öğütülmesiyle elde edilir. Çavdarın kepek ve ruşeymini de içerir. Dolayısıyla da son derece besleyicidir.Saklama Önerisi:Güneş görmeyen, serin ortamlarda ve cam kaplarda, ağzı kapalı olarak muhafaza etmenizi öneriri..
₺13,15
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.