Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Bakliyatlar ve Tahıllar

Marka: Duru Bakliyat Model: Bakliyat
Basmati pirinç glisemik endeksi en düşük olan ve Dünya çapında kalitesini ispatlamış bir pirinç türüdür. Pek çok çeşidi olan basmati pirinç, Hindistan ve Pakistan’da üretilmektedir. Pişirildiğinde boyca uzayan pirinç, 8 mm boyunca 14 -16 mm boylarına ulaşabilir. Ülkemizde tüketimi çok yoğun olmayan ..
₺10,90
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Tütsülenmiş lezzeti ve kokusuyla firik ve bulgurun muhteşem karışımı olan Duru Dual Firikli, farklı lezzetler arayan tüketicilerimiz için oluşturduğumuz bulgur ve firik karışımıdır. Duru Dual Firikli bulgur yağ ve tuz eklenerek 20 dakika da pişen oldukça pratik ve sağlıklı bir üründür.Menşei: T..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Mantar seven tüketicilerimiz için kurutulmuş istiridye mantarı ile başbaşı bulgurun karışımı ile oluşturulan ürünümüzde tüketicilerimiz pratik bir şekilde lezzetli bir mantarlı bulgur pilavı hazırlayabilirler. İsteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 15 dakikada pişiyor.Menşei:&nb..
₺4,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Birbirine çok yakışan mercimek ve bulgurun sağlıklı karışımı olan Duru Dual Mercimekli, pişme süreleri farklı olan bulgur ve mercimeğin aynı sürede piştiği tek üründür. Önceden haşlanmış mercimek ile başbaşı bulgurun karışımından oluşan ürüne isteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pil..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Birbirine çok yakışan nohut ve bulgurun sağlıklı karışımı olan Duru Dual nohutlu, pişme süreleri farklı olan bulgur ve nohudun aynı sürede piştiği tek üründür. Önceden haşlanmış nohut ile başbaşı bulgurun karışımından oluşan ürüne isteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 15 dakika..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Sebze seven tüketicilerimiz için kurutulmuş sebzeler ve başbaşı bulgurun karışımı ile oluşturulan ürünümüzde tüketicilerimiz pratik bir şekilde lezzetli bir sebzeli bulgur pilavı hazırlayabilirler. İsteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 20 dakikada pişiyor.Menşei: TürkiyeBe..
₺4,00
Marka: Duru Bakliyat Model: Bakliyat
Karabuğday, tahıldan çok kabuklu yemişe uygunluk gösteren, kurak ve serin iklimlerde yetişme özelliği olan bir bitkidir. Zannedilenin aksine karabuğday bir buğday türü değildir. Bir bakliyat ya da tahıl sınıfına da girmemektedir. Kuzukulaklıgil bitki familyasının bir üyesi olan bu bitki ağırlıklı ol..
₺11,90
Marka: Duru Lival Model: Bakliyat
Kinoa; Güney Amerika’nın Peru, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Şili ülkelerinde yetişen ve M.Ö. 1200 yıllarda yer alan İnka medeniyetinden bu yana tüketilen bir bitkidir. Kinoa; protein, lif, potasyum ve demir kaynağıdır. Ayrıca yüksek oranda fosfor içerir.Menşei: PeruBesin ÖğeleriDeğerler%Günlük M..
₺18,00
Marka: Duru Lival Model: Bakliyat
8 gram olarak sunduğumuz Çiya AÇ KAT ürünümüzün en önemli özelliği, tek kullanımlık olmasıdır. Ofiste, restoranda veya evde, tüketicilerimizin diledikleri her ortamda kullanabilecekleri Çiya AÇ – KAT; salata, yoğurt, et veya vejetaryen yemeklere, hatta içeceklere eklenip kullanılabilir. Çiya kendind..
₺10,00
Marka: Duru Lival Model: Bakliyat
Çiya M.Ö. 3500 yıllarında Eski Astek ve Mayalar tarafından tüketilen bir besindir. Ana Vatanı Meksika ve Guatemala’dır. Yüksek oranda lif içeren Çiya, protein kaynağıdır. Aynı zamanda fosfor, kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir, çinko gibi minerallerden de yüksek oranda içerir.Menşei: PeruBesi..
₺14,00
Marka: Duru Lival Model: Bakliyat
İlk defa çin’de keşfedildiği düşünülen ve oradan Hindistan, Rusya ve Afrika topraklarına yayılmış olan darı, 6000 yıllık geçmişi ile uzun zamandır sofralarda yer alan bir tohumdur. Darı yüksek oranda protein, lif, magnezyum ve demir içermektedir.Menşei: RusyaBesin ÖğeleriDeğerler%Günlük MiktarK..
₺5,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.