Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Bakliyatlar ve Tahıllar

Marka: Yayla Bakliyat Model: Bakliyat
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 GrBesleyici kuru baklagillerden biridir. Sofralarınızda pek çok farklı öğünde yer verebilirsiniz. Mercimeği pişirmeden önce aydınlık bir ortamda taş gibi yabancı maddelerin olup olmadığını kontrol ediniz.Düşük yağ içerir.Düşük şeker içerir.Yüksek lif kaynağıdır.Yüksek..
₺13,90
Marka: Yayla Bakliyat Model: Bakliyat
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 GrSiyah Fasulye sindirimi daha kolaydır. Kan şekerini dengeleyici özelliği vardır. Mineraller bakımından oldukça zengindir. Aynı zamanda yüksek oranda lif içerir. Vücuttan toksinlerin atılımını sağlar. Enerji verir.DÜŞÜK YAĞ İÇERİR. DÜŞÜK/AZ DOYMUŞ YAĞ DÜŞÜK Ş..
₺13,50
Marka: Yayla Bakliyat Model: Bakliyat
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 GrBeyaz pirince farklı bir lezzet alternatifi olan Yayla Gurme Siyah Pirinç, pilavların yanı sıra çorbalara ve salatalara da çok yakışıyor. Beyaz pirince oranla daha sert bir yapıda olan siyah pirinç, pişirme esnasında daha fazla suya ihtiyaç duyuyor. Pişince rengi koyu ..
₺18,50
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.