Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Sağlıklı Gıda


Marka: Bemtat Model: Buğday
ORGANİK BUĞDAY UNUHer türlü hamur işleriniz için ideal özel amaçlı organik buğday unu.Ekmek yapımı için yeterli derecede güçlü, kek ve poğaça yapımı için idealdir.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi için topr..
₺9,95
Marka: Bemtat Model: Ekmeklik
ORGANİK EKMEKLİK UNOrganik ürün olması sebebi ile kendine has kokusu ve tadı vardır.Ekmek yapımında kullanmak için ideal bir undur. Yüksek protein değerine sahip olmasından dolayı çok iyi kabarır.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ..
₺11,95
Marka: Bemtat Model: Kavılca
ORGANİK KAVILCA BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Kavulca, kabluca, kavılca unu olarak farklı yöresel isimlerle adlandırılan besin buğdayının (A.speltoides) doğal süreçte melezlenmesiyle oluşmuştur. Bu yüzden KAVILCA buğdayı düşük gluten seviyesine sahiptir. Bu buğda..
₺28,50
Marka: Bemtat Model: Kendinden-Kabaran
ORGANİK KENDİNDEN KABARAN UN Bemtat Organik Kendinden Kabaran Un kek, waffle & pankek, kurabiye ve mayasız hızlı ekmek yapımı için özel olarak üretilmiştir. Kabartma tozu eklenerek paketlendiğinden size zaman kazandırır.Gluten içerir.Ununuzu daha uzun süre kullanmak istiyorsanız p..
₺11,95
Marka: Bemtat Model: Pizza
ORGANİK PİZZALIK UNHer türlü pizza yapımında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Yüksek protein değerine sahiptir.Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi için toprağa asla hormon ve gübre takviyesi yapılm..
₺11,95
Marka: Bemtat Model: Siyez
ORGANİK SİYEZ TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Siyez (triticum monococcum), 2n=14 kromozom sayısıyla genetik olarak en basit buğday çeşidir. Yaklaşık 10.000 yıl önce yetiştirilmeye başlanmış, orijini Türkiye’nin dağlık bölgeleri olan bu nadide tahıl, günümüz buğ..
₺28,50
Marka: Bemtat Model: Tam-Buğday
ORGANİK TAM BUĞDAY UNUEkmek, kek, poğaça ve muffin yapımı için ideal bir undur.Buğday, kepek, endosperm ve rüşeym olmak üzere üç tabakadan oluşur. Tam buğday, bu üç tabakanın ayrıştırılmadan öğütülmesiyle oluşur. Yani tam buğday unu "buğday taneciğini tamamen içeren" undur.Buğdayın %15'lik bir bölüm..
₺10,95
Marka: Bemtat Model: Çavdar
ORGANİK TAM ÇAVDAR UNU Organik çavdar unu, organik çavdar tanelerinin tamamının öğütülmesiyle elde edilir. Çavdarın kepek ve ruşeymini de içerir. Dolayısıyla da son derece besleyicidir.Saklama Önerisi:Güneş görmeyen, serin ortamlarda ve cam kaplarda, ağzı kapalı olarak muhafaza etmenizi öneriri..
₺14,65
Marka: CHIAmore Model: CHIAmore-ahududu
Ahududu, elma suyu konsantresi, chia tohumu, limon suyuBESİN ÖĞELERİ VE ENERJİ DEĞERİ (100 g’da):Enerji: 1221 kj / 288 kcalYağ: 2,4 gOmega -3 yağ asitleri:  1,4 gKarbonhidrat: 63,5 gŞeker: 60,8 gLif: 2,7 gProtein: 1,7 g..
₺29,90
Marka: CHIAmore Model: CHIAmore-çilek
Çilek, elma suyu konsantresi, chia tohumu, limon suyuBESİN ÖĞELERİ VE ENERJİ DEĞERİ (100 g’da):Enerji: 1221 kj / 288 kcalYağ: 2,4 gOmega -3 yağ asitleri:  1,4 gKarbonhidrat: 63,5 gŞeker: 60,8 gLif: 2,7 gProtein: 1,7 g..
₺29,90
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 167 (14 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.